+48 63 26 28 000

O Nas

Polski producent szyb i okien dla każdej branży, któremu zaufały takie marki jak Samsung, Whirlpool, Zetor, Pesa, Solaris, Ursus czy Autosan. Wykonujemy produkty najwyższej jakości, do produkcji których wykorzystujemy najnowocześniejszy park maszynowy.

Prawie 30 lat na polskim rynku

tradycja i ogromne doświadczenie
w przetwórstwie szkła

Produkty dla każdej branży

motoryzacji, transportu, budownictwa,
AGD i specjalistyczne

previous arrow
next arrow
Slider
GLASPO to nowoczesna firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, wyspecjalizowana w przetwórstwie szkła dla każdej branży i oczekiwań.

Działamy od 1991 roku na polskim rynku. Posiadamy trzy hale produkcyjne wraz z nowoczesnym parkiem maszynowym.

Produkujemy szyby i okna dla motoryzacji, transportu, budownictwa i AGD. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz doskonaleniu dostarczamy najlepsze rozwiązania klientom indywidualnym oraz biznesowym.

Dysponujemy własną flotą transportową oraz współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi, dzięki czemu do większości klientów na terenie całego kraju jesteśmy w stanie dotrzeć nawet w 24 godziny od chwili zamówienia. Przy zamówieniach specjalistycznych czas ten jest elastycznie dostosowany do potrzeb klienta. Wszelkie zapytania prosimy kierować do naszego  działu marketingowego.

Wypracowane standardy sprawiają, iż nasze produkty docierają do wielu firm krajowych oraz zagranicznych. Naszym dodatkowy atutem jest zaplecze magazynowe o powierzchni 20 000 m2, dzięki czemu zapewniamy dostępność naszych produktów od ręki.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

 


Program Operacyjny Inteligenty Rozwój (POIR)

Cel Projektu: UTRZYMANIE DZIAŁALNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA

Planowane efekty: NIEZAPRZESTANIE DZIAŁALNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA W OKRESIE NA JAKI UDZIELONA JEST DOTACJA

Wartość projektu: 301205.70 ZŁ

Wkład Funduszy Europejskich301205.70 ZŁ

PRODUKTY